O nas

Krótka historia

Spice Garden to niezwykła indyjska restauracja, która słynie z niepowtarzalnych i dogłębnych smaków indyjskich potraw, pełnych barw i intensywnych zapachów. Dania, które serwujemy w naszym menu, są przygotowywane z największą starannością wyłącznie ze świeżych i wysokiej jakości produktów. Właśnie dlatego mamy przewagę nad innymi restauracjami, ponieważ nasze dania są niepowtarzalne i najlepiej oddają prawdziwe smaki Indii.

Nasi kucharze to wyłącznie szefowie kuchni z dużym doświadczeniem, którzy najlepiej wiedzą w jaki sposób doprawić potrawy, aby miały wyrazisty smak i spełniały wszystkie oczekiwania naszych wymagających gości. W menu Spice Garden serwujemy potrawy o różnych stopniach ostrości oraz zarówno dania wegetariańskie jak i mięsne. Również wybór oferowanych przez nas dań jest duży, co oznacza, że przychodząc do nas za każdym razem możesz odkrywać nowe, pełne ciekawych smaków dania, komponując je z pysznymi przystawkami.

Dzięki klimatowi jaki panuje w restauracji Spice Garden nasi goście mogą przenieść się w świat Indii i poczuć jakby naprawdę tam byli, a także skosztować prawdziwych, wspaniałych indyjskich potraw nie podróżując na Daleki Wschód. Intensywne przyprawy oraz moc ich kolorów dodatkowo potęgują smak dań, podawanych przez naszych wyszkolonych kelnerów, którzy z chęcią pomogą przy wyborze odpowiednich dla Państwa dań. Ponadto nasza restauracja oferuje kącik zabaw dla dzieci.

W trosce o czas naszych gości oferujemy również możliwość zamówienia naszych dań na wynos lub z dowozem, dzięki czemu można rozkoszować się doskonałymi potrawami nie tylko w naszej restauracji, ale także w każdym miejscu, w którym jesteśmy. W łatwy sposób i dodatkowo szybko możemy cieszyć się wspaniałymi indyjskimi smakami nawet w naszym domu.

Restauracja Indyjska i Bar

SPICE GARDEN

+48 22 749 11 14
+48 530 028 804

Address

ul. Pereca 2
00-849 Warszawa